You are here
Home > New Year Status > ଆପ୍ ବ୍ୟାନ ପରେ ଚିହିଁକି ଉଠିଲା ଚୀନ୍

ଆପ୍ ବ୍ୟାନ ପରେ ଚିହିଁକି ଉଠିଲା ଚୀନ୍


କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଭାରତ ଚାଇନା ସୀମାରେ ବଢୁଥିବା ଉତ୍ତେଜନା ମଧ୍ୟରେ କଠୋର ହୋଇଛନ୍ତି ଭାରତ ସରକାର । ଦେଶରେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ୫୯ଟି ଚାଇନା ଆପ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛି ଭାରତ । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଳିବିଳେଇ ଉଠିଛି ଚାଇନା ।

ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

ଭାରତରେ ଚାଇନା ଆପ୍ ବ୍ୟାନକୁ ନେଇ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଚାଇନା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ । ଚୀନର ଆପକୁ ଭାରତରେ ବ୍ୟାନ୍ କରାଯିବା ଦ୍ୱାରା ଏହାର ପ୍ରଭାବ ତା’ର ଅର୍ଥନୀତି ଉପରେ ପଡିଛି । ଯ।।ହାକୁ ନେଇ ଚିହିଁକି ଉଠିଛି ବେଜିଂ । ଚୀନର ସରକାରୀ ଖବର କାଗଜ ଗ୍ଲୋବାଲ ଟାଇମ୍ସରେ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଛି । ଏହାସହ ଏଭଳି ଆପ ବ୍ୟାନ୍ କରି ଭାରତ ନିଜର ହିଁ କ୍ଷତି କରୁଛି ବୋଲି ଗ୍ଲୋବାଲ ଟାଇମ୍ସରେ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସେପଟେ ଭାରତରେ ଥିବା ଚୀନ ଦୂତବାସର ମୁଖପାତ୍ର – ଜି ରଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଭାରତର ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପକୁ ଚୀନ ସରକାର ଗୁରୁତର ସହ ନେଇଛି ଏବଂ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତିକୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିରୋଧ କରୁଛି ବୋଲି ଜି ରଙ୍ଗ ଟ୍ୱିଟ୍ ଯୋଗେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |





Source link

Leave a Reply

Top
Bitnami