You are here
Home > New Year Status > ଖବରକାଗଜରୁ ରେଳ | Kanak News

ଖବରକାଗଜରୁ ରେଳ | Kanak News


ତାଲାବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ଘରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ଜୀବନ । କରୋନା କଟକଣାର ନିୟମ ପାଳି ଏବେ କାଁ ଭାଁ ଲୋକ ବାହାରକୁ ବାହାରୁଛନ୍ତି । ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍କୁଲ,କଲେଜ୍ ସବୁଠି ଝୁଲୁଛି ତାଲା । ଏହି ସମୟରେ ଘରେ ବସି ବସି ଲୋକଙ୍କ ଭିତରୁ ସୃଜନଶୀଳତାର ଅନେକ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । କେରଳ ତ୍ରିଶୁରର ଅଦ୍ୱେତ୍ କୃଷ୍ଣା ନାମକ ଏହି ୧୨ ବର୍ଷର ବାଳକ ତାଲାବନ୍ଦ ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଖବରକାଗଜ ମାଧ୍ୟମରେ ରେଳଗାଡ଼ିର ଏକ ମଡ଼େଲ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଖୋଦ୍ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପେଜ୍ ରେ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ

ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ଟ୍ୱିଟର୍ ପେଜରେ ଅଦ୍ୱେତଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ କିଭଳି ଭାବେ ଅଦ୍ୱେତ୍ ଏହି ପେପର୍ ଟ୍ରେନକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ଏନେଇ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ କୁହାଯାଇଛି । ଅଦ୍ୱେତ ୩ ଦିନ ଭିତରେ ଏହି ପେପର୍ ଟ୍ରେନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା କଥା କୁହାଯାଇଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |





Source link

Leave a Reply

Top
Bitnami